Medewerkers

Personeel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Selamet Belkiran

 

Directeur

selamet.belkiran@utvweb.be

 

 

 

 

SELAMET  BELKIRAN

 

Iris Steen

 

Freenlance

Beleidsmedewerkster

 

 

 

 

 

Medewerkers

en vrijwilligers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yücel Kahraman

 

Educatief Medewerker

yucel.kahraman@utvweb.be

 

 

 

 

YÜCEL KAHRAMAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oguz Türkmen

 

Educatief Medewerker

oguz.turkmen@utvweb.be

 

 

 

 

OGUZ TURKMEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fatih Ari

 

Stafmedewerker

fatih.ari@utvweb.be

 

 

 

 

FATIH ARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hasibe Büyükboyaci

 

Jobcoach/Jobhunter

hasibe.buyukboyaci@utvweb.be

 

 

 

 

HASIBE BUYUKBOYACI

Ahmet Can

Limburg

 

Burhan Yilmaz

Antwerpen

 

Abdellatif Hoummane

Brussel

 

Selman Taspinar

Brussel

 

Zain Qureshi

Antwerpen

 

 

Cindy Heirstrate

 

HR & administratie

cindy.heirstrate@utvweb.be

 

 

 

 

IRIS STEEN

 

Ludmila Taragosova

 

Onderhoudsmedewerker

 

 

 

 

 

 

Gerlinde Werdefroy

 

Jobcoach UMUWorx

gerlinde.werdefroy@utvweb.be

 

 

 

 

 

Floortje Clerix

 

Projectmedewerker

Floortje.clerix@utvweb.be

 

 

 

 

 

Majida Bellal

 

Projectmedewerker

majida.bellal@utvweb.be

 

 

 

 

Pascal Nicolas

 

Freelance

Projectconsulent

 

 

 

 

 

 

Emel Seven

 

Europese

Netwerken

 

 

 

 

 

CINDY HEIRSTRATE
GERLINDE WERDEFROY
EMEL SEVEN
ZAIN QURESHI
BURHAN YILMAZ
ABDELLATIF HOUMMANE
AHMET CAN
SELMAN TASPINAR
PASCAL NICOLAS
FLOORTJE CLERIX

Vrijwilligers

 

LATIFE ARSLAN

Latife Arslan

Limburg

 

HILAL ÖZDEMIR

Hilal Özdemir

Limburg

 

UTV

 

Uw partner in diversiteit!

 

Maatschappelijke activering is uiterst belangrijk om de missie van UTV te kunnen waarmaken.

Met steun van

 

 

Contacteer ons

 

Brederodestraat 188 - 2018 Antwerpen

 

 

Tel: (+32) 03 289 91 13

Unie van Turkse Verenigingen @ All Rights Reserved