Medewerkers

Medewerkers

en vrijwilligers



















Yücel Kahraman


Educatief Medewerker

yucel.kahraman@utvweb.be





YÜCEL KAHRAMAN

Personeel

















Selamet Belkiran


Directeur

selamet.belkiran@utvweb.be





SELAMET  BELKIRAN



















Oguz Türkmen


Educatief Medewerker

oguz.turkmen@utvweb.be





OGUZ TURKMEN



















Hasibe Büyükboyaci


Jobcoach/Jobhunter

hasibe.buyukboyaci@utvweb.be





HASIBE BUYUKBOYACI


Cindy Heirstrate


HR & administratie

cindy.heirstrate@utvweb.be






Gerlinde Werdefroy


Jobcoach UMUWorx

gerlinde.werdefroy@utvweb.be






Yousra Miloudi


Projectmedewerker

yousra.miloudi@utvweb.be





Pascal Nicolas


Freelance

Projectconsulent







Emel Seven


Europese

Netwerken






CINDY HEIRSTRATE
GERLINDE WERDEFROY
EMEL SEVEN
PASCAL NICOLAS
EMEL SEVEN
GERLINDE WERDEFROY



















Fatih Ari


Stafmedewerker

fatih.ari@utvweb.be





FATIH ARI

Burhan Yilmaz

Antwerpen


Zain Qureshi

Antwerpen


Ahmet Can

Limburg


Latife Arslan

Limburg


Hilal Özdemir

Limburg


BURHAN YILMAZ
ZAIN QURESHI
AHMET CAN
LATIFE ARSLAN
HILAL ÖZDEMIR


Jolina Arryn


Projectmedewerker

jolina.arryn@utvweb.be






Vrijwilligers


UTV


Uw partner in diversiteit!


Maatschappelijke activering is uiterst belangrijk om de missie van UTV te kunnen waarmaken.

Met steun van



Contacteer ons


Brederodestraat 188 - 2018 Antwerpen


Email: info@utvweb.be


Tel: (+32) 03 289 91 13

Unie van Turkse Verenigingen @ All Rights Reserved